درج عنوان و زیرنویس روی ویدئو

بروشور متحرک ویدیویی ،عنوان بندی و توضیحات روی رسانه های ویدئویی نفش مهمی در گویا کردن ویدئو های شما دارد. اما این که چگونه بتوان مفاهیم و توضیحات طولانی و تخصصی را به یک ویدیو درج کرد ، هنر یک گرافیست و تدوینگر می باشد.

ما در تیم هنری می بی نی ما با استفاده از نرم افزار های تخصصی و همچنین خلاقیت طراحان خود ، به بهترین شکل عناوین خدمات و یا محصولات شما را روی کلبپ ، فیلم ، ویدئو های شما درج میکنیم. همچنین میتواند این نوشتار ها بصورت تابپوگرافی طراحی شود.

این خدمات بهترین نوع برقراری ارتباط برای ویدیوهای بدون نریشن ( دکلمه ) می باشد ، که بیشتر در نمایشگاه ها و سایر فضاهایی که از صدا نمیتوان بهره برد استفاده میشود.

مشاهده همه نمونه کارها و ویدئوهای معرفی


ویدئوی معرفی بخش عنوان بندی

( اگر با گوشی موبایل هستید دوبار روی دکمه play کلیک کنید)

 

عنوان بندی گرافیکال/تایپوگرافی ویدئو زیر10 دقیقه
هر دقیقه 100 هزار تومان
مدرن ترین تایپوگرافی و عنوان بندی
توسط طراحان و تدوینگران ارشد
قابلیت سینک مجدد روی تیزر
قابلیت تحویل PNG ویدئو (بدون پس زمینه)
رزولیشن FullHD
 
عنوان بندی گرافیکال/تایپوگرافی ویدئو بیش از10دقیقه
هر دقیقه 70 هزار تومان
مدرن ترین تایپوگرافی و عنوان بندی
توسط طراحان و تدوینگران ارشد
قابلیت سینک مجدد روی تیزر
قابلیت تحویل PNG ویدئو (بدون پس زمینه)
رزولیشن FullHD
 

سوالات متداول جهت کسب اطلاعات بیشتر

به دلیل تفاوت در پروژه های مختلف از نظر تجهیزات مورد استفاده، شرایط محیطی فضای ساخت تیزر، سناریوی مورد توافق و … ، قیمت های درج شده در جدول فوق بصورت تقریبی محاسبه شده اند، لذا جهت اطلاع از قیمت دقیق پروژه مورد نظرتان با نمابین تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان بهره مند گردید و در نهایت از قیمت نهایی پروژه خود مطلع شوید.

 

ثبت سفارش / درخواست مشاوره آنلاین

درباره می بی نی ما

گروه هنری میبینیما MIBINIMA art group مجموعه ای از طراحان ، تدوینگران و گرافیست های حرفه ای بوده که طی چندین سال متمادی ، افتخارهمکاری با شرکت ها/ موسسات را داشته است. اکثر پروژه های انجام شده توسط می بی نی ما واقع در تهران بوده و با استقبال و موفقیت چشمگیری همراه شده است. از همین رو برآن شدیم با افتتاح وبسایت و فراهم آوردن بستر مناسب برای تمامی متقاضیان در سراسر ایران پهناور خدمات خود را ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.